miercuri, 9 octombrie 2013

Deniplant efektywnego leczenia łuszczycy

Cześć giurgiu,
Twojego maila znalazłam na luszczyca.pl. Łuszczyca to poważny problem - sama walczę z tą chorobą :( dlatego i zdecydowałam się na przeprowadzenie dużej akcji społecznej w sprawie tej choroby.

Cały czas trwają badania nad nowymi lekami i metodami leczenia. Droga do znalezienia skutecznego leczenia jeszcze daleka ale możemy te prace przyśpieszyć! Dlaczego daleka? ponieważ cały czas do badań klinicznych brakuje osób spełniających kryteria. Firmy mają problem z rekrutacją a tym samym badania się opóźniają lub są odwoływane ze względu na za małą frekwencję chorych. Z drugiej strony nie mamy dostępu do informacji na temat badań a szczególnie do listy ośrodków które je wykonują. Brakuje komunikacji My - firmy farmaceutyczne. Dlatego My musimy to zmienić! Dać się znaleźć!

Na wszystkich forach, na których piszemy jest jeden wielki chaos. Aby znaleźć dane o chorych (wiek, przybliżone miejsce zamieszkania, zażywane leki itd.) trzeba przekopać dziesiątki stron. Tak być nie może, musimy coś z tym zrobić wiesz ile w tej chorobie jest cierpienia fizycznego i psychicznego.


Dla społeczności chorych na łuszczycę to jest szansa na przyśpieszenie prac nad skutecznym lekiem. Jeżeli chcesz przyczynić się do znalezienia efektywnego leczenia łuszczycy odwiedź poniższą stronęwttp://www.deniplant.ro
http://deniplant.blogspot.ro/

Niciun comentariu:

Videoclip psoriazis

STOP PSORIASIS -VIDEO

Trafic